Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych i reklamowych - zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej.

×

Odbitki z datami

 

 

Odbitki " z datami". Pierwszy kroczek, ząbek, pocałunek czy data pierwszej randki nawet po wielu latach nie będzie dla państwa zagadką !
Na monitorze, telewizorze itp. widzimy zdjęcia się bez daty, mimo że aparat fotograficzny czy telefon zapisują tę informację. We współpracy z naszymi informatykami postanowiliśmy rozwiązać ten problem i udostępnić wywoływanie zdjęć  z naświetloną datą wykonania zdjęcia.
Składając zamówienie prosimy nie przerabiać zdjęć w programach graficznych, musimy otrzymać oryginalne pliki - inaczej może zostać wydrukowana data modyfikacji zdjęcia, a nie jego wykonania. Prosimy również pamiętać, aby w zamówieniu znajdowały się wyłącznie zdjęcia bez widocznych dat ( w zdjęciach gdzie data jest widoczna, nastąpi jej powielenie).  Zawsze po wyczerpaniu baterii lub przekroczeniu stref czasowych należy sprawdzić prawidłowe ustawienie daty w urządzeniu. Inaczej nastąpi błędny zapis wykonania zdjęcia, a co za tym idzie błędny wydruk na odbitkach, za który nie ponosimy odpowiedzialności. Daty naświetlane są w wersji US English MM/DD/YY np: 06/25/2015.