Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych i reklamowych - zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej.

×

Odbitki

Wywoływanie zdjęć przez internet

 

Odbitki Standard

Fuji Crystal Archive

Dostępne formaty: 9x13, 10x15, 13x18, 15x21, 20x30, 30x40, 30x45

Klasyczny, przepiękne kolory, doskonałe odwzorowanie

Odbitki Premium

Fuji Supreme

Dostępne formaty: 10x15, 15x21

Profesjonalny, gruby podkład, złoty nadruk na odwrocie

Odbitki z datami

Fuji Crystal Archive

Dostępne formaty: 10x15

Nadruk na odbitce daty wykonania zdjęcia,

Fuji Professional Digital

Fuji Professional Digital: jedwabisty

Dostępne formaty: 10x15, 15x21

Zdecydowanie najlepszy papier Kodaka na rynku. Doskonały dla tzw. zdjęć "zawodowych"

Wywoływanie zdjęć przez internet

Bez względu na to, czy chcesz wywołać kilkanaście wakacyjnych zdjęć lub też cały pakiet pieczołowicie wykonanych fotografii, to nasz portal spełni Twoje oczekiwania. Oferujemy wywoływanie zdjęć przez internet w niezwykle atrakcyjnych cenach oraz bardzo szybkim czasie realizacji zamówienia. Korzystamy z najlepszej jakości materiałów oraz sprzętu, które gwarantują uzyskanie głębokich kolorystycznie i niezwykle trwałych odbitek. Fotografie możesz zamówić w kilkunastu rozmiarach: od małych zdjęć 9x13cm. poprzez popularne odbitki 10x15cm, aż do ujęć w wielkich i nietypowych formatach (do 30x45cm.). Posiadamy dwa rodzaje odbitki zdjęć: standard na papierze Fuji Crystal Archive oraz linię premium z grubym podkładem i złotym nadrukiem na odwrocie (papier Fuji Supreme). Dla wymagających klientów przygotowaliśmy opcję wywołania zdjęć z datą wykonania fotografii.

Wywołanie zdjęć online

Fotokolor.pl to profesjonalne wywoływanie zdjęć online: wystarczy zalogować się na naszym portalu, wybrać ulubione zdjęcia i wysłać je na nasz serwer. Następnie wybrać preferowane opcje wywołania i czekać na przesyłkę z gotowymi odbitkami. Precyzyjne wykonanie zamówienia, bardzo szybka realizacja zamówień, atrakcyjne ceny oraz bardzo dobry kontakt z klientem - to cechy wyróżniające nasze fotograficzne laboratorium spośród ofert konkurencji. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług.